Працівників соціальної сфери Глибоччини привітали з професійним святом

Осінньої пори, у першу неділю листопада відзначають професійне свято працівники соціальної сфери. Це свято людей, які кожного дня віддають тепло своїх сердець і піклування про найменш захищені верстви населення. З-поміж найголовніших завдань, які стоять перед соціальними працівниками – це не забути, не загубити у щоденній метушні жодної людини, яка потребує допомоги, уваги та підтримки. Величезну роль в соціальному обслуговуванні населення відведено органам пенсійного фонду, управління праці, територіального центру соціального обслуговування, центру зайнятості, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, фондів соціального страхування, служби у справах дітей райдержадміністрації.
Напередодні цього свята, в залі засідань районної ради, відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери. Зі словами вітань та щирих побажань до працівників соціальної сфери, які своєю компетентністю й милосердям надають підтримку й допомогу тисячам людей звернулися заступник голови Глибоцької райдержадміністрації Ілля Лопуляк та заступник голови районної ради Віталій Гуменний. В переддень свята посадовці побажали успіхів у роботі, невичерпного оптимізму та всіляких гараздів життя.
Кращих працівників соціальної сфери нагороджено грамотами Чернівецької обласної державної адміністрації, Глибоцької районної державної адміністрації та районної ради.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Працівників соціальної сфери Глибоччини привітали з професійним святом.