Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери України. Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби. Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.
Переконаний, що лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну і важливу професію.
Низький вам уклін за відданість обраній справі, чуйність та любов до людей.
Бажаю вам творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій. Щоб не вичерпалася ваша віра в щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

З повагою в.о. голови Глибоцької РДА Віталій Коломієць

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання в.о. голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталія Коломійця з Днем працівника соціальної сфери.