04 листопада, за участю в.о. голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталія Коломійця, в.о. начальника Сторожинецького управління ГУ ДПС у Чернівецькій області Володимира Петковича, головного державного інспектора праці управління державної праці в Чернівецькій області Івана Дамаскіна, дільничного офіцера поліції Глибоцького відділення поліції Сторожинецького ВП ГУНП в Чернівецькій області Сергія Гартмана проведено робочий виїзд комісії з питань мобілізації платежів до місцевих бюджетів району у селі Тарашани та Привороки. В ході роботи виявлено цех по виробництву кованих виробів діяльність якого здійснює громадянин без державної реєстрації підприємницької діяльності та 4 працівників без оформлення трудових відносин.
Робота даної комісії носить систематичний характер і має на меті охоплення всіх населених пунктів району.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - В Глибоцькому районі питання легалізації заробітньої плати досі залишається актуальним.