Сімейна медицина Глибоччини отримала ще 6 автомобілів

Одним з пріоритетних завдань держави є створення умов для розвитку якісної медицини не тільки у обласних та районних центрах, але й у сільській місцевості. В рамках реалізації проекту «Сільська медицина» Глибоцький район отримав ще 6 службових автомобілів марки «Renault Duster», які передано для Стерченської, Турятської, Старововчинецької, Коровійської, Луковицької та Кам’янської лікарських амбулаторій ЗПСМ. Автомобілі придбано за рахунок субвенції з державного бюджету. Наявність транспорту буде сприяти покращенню надання якісної медичної допомоги мешканцям району.
Крім того, такі ж службові автомобілі вже обслуговують громади Глибоцької селищної ради, Чагорської та Опришенської сільських рад.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Сімейна медицина Глибоччини отримала ще 6 автомобілів.