На нараді обговорено завершення бюджетного 2019 року

Сьогодні, 13 листопада, в.о. голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталій Коломієць за участю директора Департаменту фінансів Чернівецької облдержадміністрації Анжели Дякової, начальника управління фінансів виробничої сфери, бухгалтерського обліку та звітності Департамету фінансів обладержадміністрації Галини Гончар, депутата обласної ради Георгія Придія, начальника фінансового управління райдержадміністрації Степанії Шородок, начальника управління освіти райдержадміністрації Василя Барарюка, начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Степана Лазоренка, головного спеціаліста відділу культури і туризму райдержадміністрації Артура Коржакова, директора КНП «Глибоцький ПМСД» Марії Мельничук, директор КНП «Глибоцька ЦРЛ» Івана Шкробанця, голів ОТГ та сільських рад району провів нараду щодо завершення бюджетного 2019 року. В ході наради обговорено потребу коштів для забезпечення енергопостачанням закладів освіти, культури та охорони здоров’я. Також заслухано голів об’єднаних територіальних громад та сільських рад району щодо участі у співфінансуванні даних установ для енергоносіїв. За результатами наради дано ряд доручень  спрямованих на забезпечення відповідного фінансування.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - На нараді обговорено завершення бюджетного 2019 року.