В Станівецькій сільській раді перевірили делеговані повноваження

Сьогодні, 14 листопада, членами робочої групи райдержадміністрації під керівництвом керівника апарату Валентини Безверхньої здійснена виїзна перевірка стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Станівецької сільської ради. Спеціалісти управлінь та відділів районної державної адміністрації перевірили повноваження в галузях: підготовки та перепідготовки керівного складу цивільного захисту, оборони та мобілізаційної роботи; законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, соціально-економічного розвитку,  а також стан ведення діловодства та кадрової роботи в сільській раді. За результатами комплексної перевірки складено акт та надано методичні рекомендації.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - В Станівецькій сільській раді перевірили делеговані повноваження.