Шановні працівники сільського господарства України!
Щиро вітаю Вас з професійним святом!
З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива. Ваша наполегливість, працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі.
Бажаю всім, хто причетний до цієї сфери – працівникам ланів і ферм, керівникам і фахівцям сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, власникам особистих селянських господарств, ветеранам сільськогосподарського виробництва району міцного здоров’я, щастя, злагоди, миру і добробуту, нових трудових звершень і оптимізму.
Нехай і в подальшому колосяться щедрими урожаями ваші ниви, нехай втілюються в життя ваші плани, замисли і надії на радість вашим родинам, на благо розквіту і покращенню добробуту українського народу. Хай не знають втоми ваші роботящі руки, а праця ваша й надалі збагачує Глибоччину!

З повагою в.о. голови Глибоцької РДА Віталій Коломієць

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання в.о. голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталія Коломійця з Днем працівників сільського господарства.