01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

У Глибоцькому професійному ліцеї відкрито два навчально-практичні центри

Глибоцький професійний ліцей – успішний багатопрофільний заклад професійної освіти, де досвідчені та фахові педагоги є партнерами, що відкривають своїм вихованцям шлях до успішного майбутнього. Сьогодні тут відбулося відкриття двох навчально-практичних центрів: слюсарної справи та харчових технологій. Відкриття центрів припало на річницю від дня створення навчального закладу, який святкує 65-річчя.

На відкриття завітали в.о. голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк, в.о. голови Глибоцької райдержадміністрації Віталій Коломієць, в.о. директорки Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко та заступниця начальниці управління освіти і науки, начальниця відділу професійної освіти та ліцензування Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Лілія Бурченко.

У навчально-практичному центрі зі слюсарської справи створені умови для навчання за спеціальностями: слюсар-ремонтник, слюсар механоскладальних робіт, слюсар-інструментальник, слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування.

За кошти субвенції з державного бюджету у розмірі 266 000 грн. закуплені станки фірми «Bernardo» (Австрія): Верстат для гнуття листового металу, верстат для гнуття профілів електричний, верстат гільйотинний для металу, гідравлічний прес, верстат для заточування ріжучого інструменту, верстат свердлувальний, електроножниці по металу, тельфер електричний, компресор, стрічково-пилковий верстат для різання, 16 наборів слюсарних інструментів, а також обладнання для пункту технічного обслуговування автомобілів (підіймач стаціонарний двох стійковий до 3,5 тн., стенди шиномонтажний та балансувальний).

 

За кошти навчального закладу закуплено верстаки слюсарні, меблі, телевізор, комп’ютер, наочні посібники та проведено ремонтні роботи (загальна сума зі спецфонду 148 000 грн.).

За ініціативи та кошти закладу освіти (210 000 грн.) створено навчально-практичний центр харчових технологій з професій «Кухар», «Кондитер».
Ліцеєм проведено ремонтні роботи, обладнано 16 робочих місць та закуплене професійне обладнання: проектор мультимедійний, плити електричні з духовою шафою, шафа холодильна, шафа пекарна (пароконвектомат), кухонна машина універсальна планетарного типу (функції тістоміса, міксера, збивальної машини), НВЧ шафа, фритюрниці, електрогриль, тостер, слайсер, вакууматор, кухонний і столовий посуд у обсязі та за номенклатурою необхідних для організації навчально-виробничого процесу.

Насамкінець для гостей кулінари-педагоги заклади підготували несподіванку, організувавши майстер-клас та підготувавши кращі смаколики.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - У Глибоцькому професійному ліцеї відкрито два навчально-практичні центри.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору