На Глибочині завершились профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант»

Глибоцьким РВ УДМС у взаємодії з Глибоцьким відділенням поліції Сторожинецького відділу ГУНП в Чернівецькій області, Глибоцьким МРВ УСБУ в Чернівецькій області, відділом прикордонної служби «Порубне» Чернівецького прикордонного загону в період з 18.10.2019 року по 19.11.2019 року на території району проводився практичний етап профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства України в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант»».
Всього за звітний період було виявлено 6 порушників міграційного законодавства України, яких притягнуто до адміністративної відповідальності, а саме :
- за ч.1 ст.203 КУпАП – 4 осіб (громадян Румунії –1 , громадян Молдови -1, громадян Російської Федерації -2);
- за ст.205 КУпАП – 2 громадян України;
- виявлено 3-х нелегальних мігрантів;
- скорочено строк перебування в Україні - 6-ти іноземним громадянам;
- накладено штрафів на суму 7565 грн., всі штрафи стягнуто в повному обсязі.

Глибоцький РВ УДМС у Чернівецькій
області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - На Глибочині завершились профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант».