Шановні земляки!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення свята патріотизму – Дня Гідності та Свободи України!
21 листопада ми разом з усією країною відзначатимемо день Гідності та Свободи, який увібрав у себе доленосні події новітньої історії України 2004 та 2013 років – Помаранчевої революції та Революції Гідності.
В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.
Ми не маємо морального права забути подвиги учасників Революції Гідності, учасників АТО, які відстоюють інтереси народу України в нелегкі часи сьогодення. Низько вклоняємось героям Небесної сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, адже їх подвиг є неоціненним для України.
Гідний поваги народ, має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.
Нехай буде мирне небо над Україною, добробут й родинна злагода у ваших домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє.
Слава Україні!
Героям слава!

З повагою в.о. голови Глибоцької райдержадміністрації Віталій Коломієць

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Звернення в.о. голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталія Коломійця з нагоди Дня Гідності та Свободи.