Відбулись заходи до Дня Гідності та Свободи, Дню пам’яті жертв голодомору

22 листопада, в залі засідань районної ради відбулися заходи присвячені Дню Гідності та Свободи, Дню пам’яті жертв голодомору. Участь у заходах взяли в.о. голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталій Коломієць, заступник голови районної ради Віталій Коломієць, секретар Глибоцької ОТГ Олена Бадюк, трудові колективи, учні Глибоцького ліцею та Глибоцької гімназії, громадськість.
Учасникам заходу презентували музично-хореографічну композицію «Ми прагнемо змін» та літературно-музичну композицію «5 колосків» у виконанні театру родинної пісні «Ружі».
Настоятель церкви Пророка Іллі с. Новий Вовчинець, отець Роман відслужив панахиду за померлими від голодоморів. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, закатованих голодом жертв геноциду українського народу.

Звертаючись до присутніх Віталій Коломієць зазначив: «Наш обов’язок згадати всіх, хто став невинними жертвами сталінського політичного режиму та небачених політичних репресій, жив і творив, боровся і загинув в ім`я свободи та незалежності Української Держави, задля добробуту і процвітання нашого народу. Вічна слава і світла пам’ять відомим і безіменним героям!»
Представники влади та громадськість поклали квіти, лампадки та композиції з колосків до пам’ятника «Борцям за волю України».

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулись заходи до Дня Гідності та Свободи, Дню пам’яті жертв голодомору.