Шановні жителі Глибоччини!
В четверту суботу листопада вся Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами Голодомору 1932-33 років, а також Голодоморів 1921-1922 та 1946-1947 років. Сьогодні голодомор – не історична давнина, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців і сучасне покоління.
Спільний біль, спільна пам’ять, спільний обов’язок – ці слова стосуються не тільки нашого минулого, але й мають сенс у нашому сьогоденні. І наш святий обов’язок закарбувати в серцях пам’ять про невинно убієнних наших братів та сестер, зробити все можливе, щоб вшанувати пам’ять жертв Голодомору-геноциду. Хай найвищим пам’ятником мільйонам жертв України буде світлий храм нашої душі, сповненої скорботи та молитвою за їх упокоєння!
У спільній молитві згадаймо усіх жертв голодоморів, запалімо свічу пам’яті у власній оселі та у своїй душі! Закликаю всіх жителів району приєднатися до акції, 23 листопада о 16 годині у вікнах своїх осель засвітити свічки пам’яті за жертвами українського народу.
Вічна пам'ять загиблим і вічна слава Україні!

З повагою в.о. голови Глибоцької РДА Віталій Коломієць

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Звернення в.о. голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталія Коломійця з нагоди пам’яті жертв голодомору.