У Держпраці відбудеться онлайн -прийом заявників

4 грудня 2019 року відбудеться онлайн-прийом фахівцями Державної служби України з питань праці, на який можуть потрапити мешканці Буковини.
Орієнтовно онлайн-прийом розпочнеться об 11 годині.
Спілкування буковинців з очільниками Держпраці відбудеться у приміщенні Управління Держпраці у Чернівецькій області , яке розташовується за адресою: м. Чернівці, вул. Зелена,3.
Про свою участь в онлайн-прийомі громадяни мають повідомити заздалегідь до Управління Держпраці у Чернівецькій області, а саме до 29.11.2019 року.
Звернення мають стосуватися питань трудового законодавства, законодавства про промислову безпеку, охорону та гігієну праці.
У своєму зверненні заявник має коротко вказати його суть.
Це можна зробити усно, прийшовши до Управління Держпраці за адресою: м. Чернівці, вул. Зелена,3.
Надіслати листа на адресу : 58 003, Управління Держпраці у Чернівецькій області, вул. Зелена, 3, м. Чернівці.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - У Держпраці відбудеться онлайн -прийом заявників .