Шановні випускники Глибоцького району!!!
Рятувальник – це вже не професія, це спосіб життя.
Напевно, не існує більш небезпечної, відповідальної та важливішої професії, ніж професія рятувальника. Цю професію обіймають непрості люди, люди з великою силою волі, люди, які здатні пожертвувати своїм життям, заради життя ближніх, люди, які незважаючи ні на що, готові кинутися на допомогу. Це люди з великої букви.

У будь-який час дня і ночі рятувальник повинен відправитися туди, де людині загрожує якась небезпека і, ризикуючи своїм життям, зробити все, щоб визволити людей які потрапили в біду.
Це професія, яка об’єднує відважних і самовідданих людей, чий високий професіоналізм, постійна готовність до самопожертви забезпечують кожній українській родині надійний захист від природних та техногенних лих.
За інформацією, щодо вступу в ЛДУБЖД, в м. Львів, вул. Клепарівська, 35, звертатися в Глибоцький РС У ДСНС, смт Глибока, вул. Першотравнева, 16 а (095 66 95 331 Лариса)

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Майбутніх рятувальників запрошують на навчання у Львівський державний університет безпеки життєдіяльності!!!.