На колективне звернення працівників Глибоцького держспецлісгоспу АПК, що в селі Кам’янка голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій разом з керівником апарату РДА Валентиною Безверхньою відвідали дане підприємство. В ході робочої зустрічі з колективом обговорено питання про призначення на посаду директора ДП «Глибоцький держспецлісгосп АПК» немісцевого Никончука Тараса Володимировича. Трудовий колектив висловив пропозицію, що очолювати дане підприємство повинен місцевий фахівець, який завжди буде вболівати за лісову галузь Глибоцького району, розвивати її, людина, яка добре знає специфіку галузі в регіоні та буде зацікавлена в збереженні, примноженні природних багатств Глибоччини.

За результатами обговорення прийнято рішення не погоджувати дану кандидатуру.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій поспілкувався з колективом Глибоцького держспецлісгоспу АПК с. Кам’янка.