Дорогі волонтери та небайдужі люди!
5 грудня у всьому світі відзначається Міжнародний день волонтера. Цього дня вшановують людей, небайдужих до чужих проблем, людей, які не чекають слів подяки за свою допомогу, а роблять добро від щирого серця.
Бути волонтером – це важлива та відповідальна місія. І для більшості з вас ця робота стала способом життя та покликанням душі.
Саме події останніх років для українців надали нового значення слову «волонтер». Сьогодні, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, саме ваша активна громадянська позиція, небайдужість та невтомна праця додають віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання – це запорука успіху.
Дякую усім, хто присвячує свій талант, час, енергію індивідуальним і колективним акціям, проявляє щире бажання допомогти, не чекаючи подяк та винагороди. Бажаю вам успіхів у всіх ваших починаннях, будьте щасливі і наповнюйте щастям життя інших людей. Миру і світлої долі, запалу, енергії, сили доволі. Творчого вогнику, віри й наснаги, щедрості серця, людської поваги.

З повагою в.о. голови Глибоцької РДА Віталій Коломієць

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання в.о. голови Глибоцької райдержадміністрації Віталія Коломійця з Міжнародним днем волонтера.