Сьогодні, 06 грудня, в залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних сил України, Міжнародного дня волонтера та Дня місцевого самоврядування. Участь в урочистостях взяли в.о. голови Глибоцької райдержадміністрації Віталій Коломієць, голова районної ради Петро Панчук, заступник голови обласної ради Віталій Мельничук, заступник голови райдержадміністрації Ілля Лопуляк.
Звертаючись до присутніх з вітальним словом Віталій Коломієць зазначив: «Символічно, що поряд з Днем Збройних Сил України у календарі стоїть Міжнародний День волонтерів. Сила та міць української держави - у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята. Вже завтра, 07 грудня, ми відзначатимемо День місцевого самоврядування. З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого району».
Кращих працівників галузі нагороджено грамотами та подарунками.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулись урочистості з нагоди Дня Збройних сил України, Міжнародного дня волонтера та Дня місцевого самоврядування.