Шановні керівники та депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування Глибоцького району!
Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем місцевого самоврядування - зі святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства!
У сучасному суспільстві, в умовах впровадження реальних реформ саме органи місцевого самоврядування покликані сприяти розв'язанню життєво важливих проблем місцевого та державного значення.
З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого району.
Бажаю усім, хто працює на благо територіальних громад свого району, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров'я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення усіх життєвих мрій і сподівань.
З повагою в.о. голови Глибоцької РДА Віталій Коломієць

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання в.о. голови Глибоцької райдержадміністрації Віталія Коломійця з Днем місцевого самоврядування.