Сергій Осачук відвідав новостворену Сучевенську ОТГ

Сергій Осачук здійснив візит до новоствореної Сучевенської сільської об’єднаної територіальної громади та обговорив із мешканцями важливість обраного ними вектору руху та перетворень.
«Реформа децентралізації, до якої ви активно долучилися, делегує владу на місця. Обираючи шлях цієї реформи, ви берете на себе велику відповідальність за впровадження конкретних та ефективних змін у громадах».
Крім цього, Сергій Осачук наголосив на важливості діяльності підприємців, які створюють робочі місця у громадах, виконують роль соціальної допомоги непрацездатним категоріям населення, а також стимулюють розвиток регіону. Він також закликав створювати громадські організації, об’єднання та клуби інтересів, оскільки це сприятиме розвитку окремих галузей.
«Об’єднання зусиль є основоположним принципом життєздатної, спроможної та успішної громади!» – наголосив голова Чернівецької обласної державної адміністрації .
У зустрічі також взяли участь представники досі необ’єднаних сіл Глибоцького району.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Сергій Осачук відвідав новостворену Сучевенську ОТГ.