01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

ОГОЛОШЕННЯ

11 грудня 2019 року в м.Чернівці, конференц-зал готелю Буковина відбудеться семінар-практикум «Карпатська Дорога Смаку як інструмент розвитку сільських територій» у рамках впровадження Проекту Європейського Союзу «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні».
Метою семінару є висвітлення проблемних питань розвитку та просування еногастрономічного продукту сільських територій Чернівецької області:
- трансфер міжнародного досвіду та кращих українських практик організації Доріг вина та смаку;
- консолідація зусиль для системного розвитку Доріг смаків на сільських територіях Чернівецької області на засадах сталого розвитку та державно- приватного партнерства.
До участі у семінарі запрошуються виробники традиційних продуктів області, представники туристичної галузі, представники місцевого самоврядування та державної влади, представники академічної сфери, представники громадських організацій та всі зацікавлені у розвитку еногастрономічного туризму на Буковині.
Бажаючих взяти участь в семінарі-практикумі просимо повідомити до 10.12.2019р. в райдержадміністрацію за тел. 2-43-20 або на електронну адресу e-mаil: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.:
прізвище, ім’я, по-батькові, повну назву організації, посаду, поштову адресу, контактний телефон, e-mail.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - ОГОЛОШЕННЯ.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору