В Глибоцькому ліцеї проведено Всеукраїнський Урок «Права людини»

В Глибоцькому ліцеї працівники Глибоцького РВ УДМС у Чернівецькій області 10.12.2019 року організували та провели Всеукраїнський Урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини та святкування у 2019 році 30-ї річниці прийняття Конвенції ООН про права людини.
Окремо, співробітники відділу розповіли про необхідність своєчасного оформлення паспорта громадянина України у вигляді картки, молодим особам, яким виповнилось 14 років, тому як це необхідно не тільки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні але і для вступу до інших навчальних закладів. Під час спілкування зверталась увага на переваги біометричного документа у порівняні з паспортом у вигляді книжки.

Глибоцький РВ УДМС у Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - В Глибоцькому ліцеї проведено Всеукраїнський Урок «Права людини».