В Глибоці проведено заходи «День відкритих дверей» для дітей шкільного віку

Міжнародний День захисту прав людини щорічно відзначається 10 грудня, адже саме цього дня Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини. Це є видатний документ в історії людства, де закріплено права людини як невід’ємний елемент людської особистості і людського буття.
Враховуючи важливе значення правової освіти в подальшій розбудові України як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону і прав людини працівники Глибоцького районного відділу провели заходи з учнями місцевої загальноосвітньої школи, на яких розповіли їм про основні засади Загальної Декларації з прав людини, основні завдання діяльності міграційної служби, необхідність своєчасного оформлення паспорта громадянина України у формі ІD-картки, особам яким виповнилось 14 років, порядок прийому на оформлення паспорта громадянина України у формі картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон за допомогою технічних засобів ЄІАС УМП.
Глибоцький РВ УДМС у Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - В Глибоці проведено заходи «День відкритих дверей» для дітей шкільного віку.