11 військових після АТО відкрили свій бізнес

За 11 місяців послугами обласної служби зайнятості скористалися 485 демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО/ООС. З них отримували допомогу по безробіттю 442 особи. За цей час працевлаштовані  - 94. «11 учасників АТО/ООС отримали виплату  допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності. Вони розпочали власну справу у сфері роздрібної торгівлі, займаються виробництвом їжі,  виготовляють вироби із випаленої глини, також технічним обслуговуванням та ремонтом автотранспортних засобів, а також надають допоміжні послуги у лісовому господарстві. Троє учасників АТО/ОСС з м.Чернівців, двоє з Кіцманського району, по одному із Вижницького, Глибоцького, Новоселицького, Путильського, Сторожинецького та Хотинського районів. Також двоє осіб працевлаштовані із виплатою роботодавцю компенсації у розмірі єдиного соціального внеску», - зазначає ІА АСС директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко. Читати ще На Буковині працевлаштовані 99 осіб з інвалідністю З початку року професійне навчання пройшли 24 безробітних,  9 брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру. Станом на 12 грудня 2019 року продовжує перебувати на обліку 192 демобілізованих військовослужбовців із статусом безробітного, з них отримують допомогу по безробіттю 170 осіб. Середній розмір допомоги по безробіттю складає 6478 грн.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - 11 військових після АТО відкрили свій бізнес.