Рятувальники відвідали Глибоцький професійний ліцей

10 грудня 2019  проведено навчання в Глибоцькому професійному ліцеї з пожежної безпеки.  На початку заходу перед присутніми виступив провідний інспектор Глибоцькогго РС У ДСНС України у Чернівецькій області, капітан служби ЦЗ Богдан Лариса Іллівна, розповіла про статистику пожеж в Глибоцькому районі, основні причини їх виникнення та наслідки. Також, було продемонстровано відеоматеріал, як діяти у разі виникнення пожежі в приміщенні. Після чого відбулась навчальна евакуація з приміщення ліцею всіх студентів. Також, рятувальники показали як користуватися вогнегасником. Було здійснено гасіння розпаленого багаття вогнегасником. Такі навчання є необхідні в даних закладах, оскільки діти навчаються основними правилами пожежної безпеки, які повинен знати кожен громадянин.

Руслан КРОЙТОР – начальник Глибоцького РС У ДСНС

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Рятувальники відвідали Глибоцький професійний ліцей.