01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Звернення в.о. голови Глибоцької райдержадміністрації Віталія Коломійця з нагоди відзначення Дня учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

14 грудня в Україні відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме цього дня 1986 року було завершено будівництво саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком. Ліквідатори у надзвичайно короткий термін героїчно виконали свій службовий та громадянський обов’язок, врятувавши світ від найбільшої у світі техногенної катастрофи.

Чорнобиль... Урок, який ми не повинні забувати ніколи, бо це надто гіркий урок втрат, урок мужності та стійкості водночас.

Сьогодні ми низько вклоняємося жертовності тих, хто прийняв на себе перший удар ядерної стихії та пішов у безсмертя, залишивши біль і смуток у наших серцях.

З глибокою шаною схиляю голову перед вами, шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, за ваш подвиг ціною власного здоров’я.
Щиро бажаю вам мирного неба, щастя і довгих років життя, благополуччя та добробуту.

З повагою

в.о. голови райдержадміністрації Віталій Коломієць.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Звернення в.о. голови Глибоцької райдержадміністрації Віталія Коломійця з нагоди відзначення Дня учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору