На Глибоччині вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні, 13 грудня, напередодні Дня учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС заступник голови районної державної адміністрації Ілля Лопуляк, начальник загально організаційного відділу Глибоцькї районної ради Олена Сторожук та представники установ і організацій району запалили свічки пам'яті біля пам’ятника "Ліквідаторам Чорнобильської катастрофи" .Звертаючись до присутніх Ілля Костянтинович зазначив, що «Ми віддаємо шану всім тим, хто ціною власного здоров'я й життя захистив нас й увесь світ від наслідків Чорнобильської катастрофи. Низький Вам уклін за мужність і героїзм та силу духу, проявлені при подоланні наслідків аварії. Вічна пам'ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом. Щиро зичимо Вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, сімейного благополуччя, уваги держави і шани вдячних поколінь».

Copyright 2015 Глибоцька РДА - На Глибоччині вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.