Виробничий травматизм на Буковині за одинадцять місяців 2019 року

Управління Держпраці у Чернівецькій області інформує:
у листопаді 2019 року в регіоні мали місце два нещасні випадки виробничого травматизму.
Один із них - у галузі сільського господарства (зі смертельним наслідком), інший - у соціально-культурній сфері.
Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався через невиконання працівником інструкцій з охорони праці внаслідок контакту з тваринами.
Нещасний випадок у соціально-культурній сфері трапився внаслідок дорожньо - транспортної пригоди, у результаті якої потерпілий отримав тяжкі травми.
Загалом за одинадцять місяців 2019 року на підприємствах, в установах та організаціях Чернівецької області зареєстровано 33 нещасних випадки виробничого травматизму, п’ ять із них - зі смертельним наслідком.
Нещасні випадки зі смертельним наслідком мали місце на підприємстві з виробництва деревини, на автомобільному транспорті, в енергетичній галузі, у сільському господарстві.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Виробничий травматизм на Буковині за одинадцять місяців 2019 року.