Шановні працівники державної виконавчої служби Глибоцької району!

Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем працівника державної виконавчої служби.
Виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує високої професійної відповідальності та моральних чеснот. Робота державного виконавця складна, і разом з цим, відповідальна, тому на перший план виходить професіоналізм та відданість справі. Саме від роботи кожного з Вас залежіть утвердження одного з найважливіших принципів у суспільстві - принципу законної справедливості.
З професійним святом Вас! БажаюВам доброго здоров’я та успішного виконання всіх поставлених завдань! Нехай у вашій роботі завжди буде ясність і однозначність, торжество справедливості та утвердження верховенства порядку, закону і права, без чого наше з Вами життя і свобода просто неможлива. Зі святом Вас!
З повагою в.о. голови Глибоцької РДА Віталій Коломієць

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання в.о. голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталія Коломійця з Днем працівників державної виконавчої служби.