30 березня в.о. начальника управління інфраструктури Чернівецької обласної державної адміністрації Володимир Трепко провів виїзний прийом громадян у Глибоцькому районі. В ході прийому порушувались важливі питання покращення інфраструктури району, зокрема якість перевезення пасажирів маршрутним автомобільним транспортом, відновлення автобусного маршруту зі сполученням Червона Діброва – Чернівці,

Крім того, відбулась робоча зустріч голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія, першого заступника голови РДА Віталія Коломійця, в.о. начальника управління інфраструктури ОДА Володимира Трепка та начальника відділу роботи зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації ОДА Володимира Дьяченка під час якої обговорено здійснення заходів з метою економії паливно-енергетичних ресурсів у соціальній сфері та проведення ремонту автомобільних доріг району.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Глибоччину відвідав в.о. начальника управління інфраструктури ОДА Володимир Трепко.