01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

До уваги власників земельних дільнок!

На виконання Указу Президента України від 22.07.2019 №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству» Головне управління Держгеокадастру у Чернівецькій області проводить систематизацію інформації про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 01.01.2013 року й посвідчене державними актами (договорами оренди) та відомості про, які не внесені до Державного земельного кадастру.
У зв’язку із чим рекомендує власникам земельних ділянок приватної форми власності, органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам державної та комунальної форми власності, установам та організаціям здійснити організацію робіт з розробки відповідних документацій із землеустрою на такі земельні ділянки.
Якщо відомості про земельну ділянку не внесені до Державного земельного кадастру, то таку ділянку неможливо продати, подарувати, успадкувати, віддати в заставу, здійснити поділ або об’єднати, здати в оренду тощо.
Відомості про земельні ділянки, що містяться в Державному земельному кадастрі України, є відкритими та опубліковані в мережі інтернет на веб-сторінці Публічна кадастрова карта (https//newmap.land.gov.ua).


Для отримання більш детальної інформації щодо внесення відомостей про земельні ділянки до ДЗК пропонуємо звернутися до структурних підрозділів Г оловного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області за місцем розташування земельних ділянок. Адреси й телефони територіальних структурних підрозділів дивіться на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області за посиланням http://chernivetska.land.gov.ua/.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - До уваги власників земельних дільнок!.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору