В урочищі Варниця вшанували пам’ять розстріляних буковинців

Сьогодні, 1 квітня, в урочищі Варниця поблизу села Біла Криниця відбулися поминальні заходи з нагоди 75-ої річниці розстрілу мирних жителів Глибоччини.

Вшанували пам’ять невинно загиблих  земляків в урочищі Варниця поблизу села Біла Криниця голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, заступник голови – керівник апарату Чернівецької обласної державної адміністрації Руслан Сенчук, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, голова районної ради Петро Панчук, народний депутат України Григорій Тіміш, Генеральний консул Румунії в місті Чернівці Елеонора Молдаван, почесні гості з Румунії, громадськість та духовенство.

Під час заходу всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, поклали вінки і квіти до підніжжя пам’ятного знаку «Буковинцям, які загинули 1 квітня 1941 року».

До присутніх звернувся голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій, який зазначив: Сьогодні наш обов’язок – пом’янути загиблих. І кожна ялина в цьому лісі мов свіча пам’яті за загиблими. І допоки тут будуть збиратись люди – доти буде жити пам’ять про загиблих. Давайте будемо пам’ятати тих, хто жив в ті страшні роки, хто на собі відчув страшні кігті тоталітарного терору. І молімося, щоб таке ніколи не повторилося».

Copyright 2015 Глибоцька РДА - В урочищі Варниця вшанували пам’ять розстріляних буковинців.