Шановні жителі Глибоцького району!
Від щирого серця вітаю Вас із найвеличнішим релігійним святом – Різдвом Христовим.
Крізь тисячоліття й покоління Світло Різдва зігріває серця людей і вказує шлях любові, довіри, взаємоповаги і правди. Його промені несуть радість у кожну сім’ю, у кожну домівку, у кожний куточок нашої землі, бо в ньому – велич Божа.
У дні світлого Різдва Христового кожен з нас наповнює своє серце добром, чуйністю, щедрістю, турботою про ближнього, злагодою.
І нехай зі співом української колядки над кожною родиною зійде Боже благословення, а перша зірка Святого вечора, що сповіщає про народження Сина Божого, стане для українців провісницею миру і християнської злагоди. Нехай добра звістка про новонародженого Ісуса відгукнеться світлою радістю та щирістю почуттів, а тепло різдвяної свічки зігріває ваші серця протягом усього року.
Пам’ятаймо і про тисячі українських героїв, які в ці дні гідно захищають наш спокій. Нехай їхня сила та мужність надихають кожного з нас!
Веселих свят ! З Різдвом Христовим!

З повагою в.о. голови Глибоцької РДА Віталій Коломієць

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання в.о. голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталія Коломійця з Різдвом Христовим.