01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Глибоччина готується до відзначення Дня Соборності України та Дня пам'яті Героїв Крут

10 січня, в.о. голови райдержадміністрації Віталій Коломієць провів засідання організаційного комітету з підготовки проведення заходів із відзначення в районі Дня Соборності України та Дня пам'яті Героїв Крут. В ході засідання учасники оргкомітету обговорили  план проведення святкових заходів. 

"Акт Злуки – це символ того, що ніколи і нікому не вдасться розділити українців. Це доказ того, що наша нація невмируща. Тому ми маємо докласти всіх зусиль, щоб відзначити свято на належному рівні", – зауважив Віталій Кирилович.

В закладах освіти району буде проведено тематичні уроки, інформаційні години, спрямовані на донесення до підростаючого покоління об’єктивної інформації про підписання Акту злуки Української Народної Республіки та Західно - Української Народної Республіки. У закладах культури відбудуться   культурно – мистецькі та інформаційно - просвітницькі заходи, книжкові виставки, тематичні полиці, що висвітлюватимуть  історичні події, пов'язані з боротьбою українського народу за свою державність. 

За результатами засідання надано відповідні доручення.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Глибоччина готується до відзначення Дня Соборності України та Дня пам'яті Героїв Крут.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору