20 січня, в.о. голови райдержадміністрації Віталій Коломієць провів засідання організаційного комітету з підготовки проведення заходів із відзначення в районі Дня Соборності України та Дня пам'яті Героїв Крут. В ході засідання було скоординовано план заходів з відзначення в районі Дня Соборності України. Відтак, 22 січня о 14.00 відбудуться урочистості з нагоди Дня Соборності Україні та Дня пам’яті Героїв Крут в залі засідань районної ради. Окрім того, в закладах освіти району буде проведено тематичні уроки, інформаційні години, спрямовані на донесення до підростаючого покоління об’єктивної інформації про підписання Акту злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. В закладах культури та бібліотеках району буде проведено тематичні виставки.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулося засідання організаційного комітету з відзначення Дня Соборності України та Дня пам'яті Героїв Крут.