Обговорено роботу районної територіальної виборчої комісії

17 січня, в.о. голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталій Коломієць за участю голови Глибоцької районної ради Петра Панчука, керівника апарату Глибоцької райдержадміністрації Валентини Безверхньої, керуючого справами Глибоцької районної ради Миколи Шмідта, начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Глибоцької райдержадміністрації Сергія Маслюка, помічника народного депутата Верховної ради України Прокопа Стрельчука, голови Глибоцької районної територіальної виборчої комісії Михайла Шандро, секретаря Глибоцької районної територіальної виборчої комісії Інни Білоус, члена Глибоцької районної територіальної виборчої комісії Юрія Захарків провів нараду щодо організації роботи районної територіальної виборчої комісії під час місцевих виборів в Глибоцькому районі.
Віталій Коломієць зазначив, що під час місцевих виборів виникало ряд проблем у організації утворення сільської територіальної виборчої комісії, прикладом чого є вибори до Сучевенської ОТГ, де були питання щодо дотримання календарного плану основних організаційних заходів з проведення додаткових виборів депутатів сільських та селищних рад 22.12.2019 року, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 18.10.2019 року № 1926. Також обговорено необхідність проведення засідання комісії районної ТВК для заміщення депутата Глибоцької районної ради за партійним списком Глибоцької районної організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» в Чернівецькій області в порядку черговості та підготовки відповідних документів до Центральної виборчої комісії згідно вимог ст. 90 Закону України «Про місцеві вибори».

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Обговорено роботу районної територіальної виборчої комісії.