Під керівництвом в.о. голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталія Коломійця, 17 січня, відбулась нарада щодо організації заходів з виконання Закону України «Про охорону культурної спадщини» релігійною громадою православної старообрядницької церкви с. Біла Криниця. Участь в нараді взяли голова районної ради Петро Панчук, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Василь Барарюк, голова Старововчинецької сільської ради Петро Остафійчук, голова релігійної громади православної старообрядницької церкви с. Біла Криниця Михайло Берчук. За результатами наради прийнято відповідні рішення та надано доручення.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Проведено нараду щодо виконання Закону України «Про охорону культурної спадщини» .