01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Паспорт громадянина України у вигляді ID-картки

Звертаємо увагу старшокласників, що з 03 лютого до 24 березня поточного року триватиме реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання. Обов’язковою умовою реєстрації та подальшої участі у ЗНО є наявність паспорта громадянина України.
Слід також пам’ятати, що оформлення паспорта громадянина України вперше триває 20 робочих днів, або майже календарний місяць. Тож, для забезпечення права на вищу освіту необхідно вчасно звертатися до підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації або ЦНАПу місцевої територіальної громади одразу після досягнення дитиною 14-річного віку.
Для успішного оформлення паспорта громадянина України у вигляді пластикової картки вперше слід знати, що:
- для попереднього запису на прийом з оформлення ID-картки необхідно пройти реєстрацію на сайті ДМС України за допомогою сервісів «Електронна черга» або чат-ботів ДМС у Viber і Telegram (перехід зав посиланням https://dmsu.gov.ua/services/online.html ). Чат-боти в подальшому також дозволять слідкувати за станом оформлення документа аж до моменту отримання;
- паспорт громадянина України у вигляді ID-картки вперше оформляється безкоштовно;
- перший паспорт, оформлений у 14 років, має термін дії 4 роки;
- ID-картка є необхідним документом для оформлення закордонного паспорта, реєстрації на ЗНО та у будь-яких інших випадках, коли треба посвідчити особу і підтвердити громадянство України.
Управління ДМС у
Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Паспорт громадянина України у вигляді ID-картки.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору