22 січня, в залі засідань районної ради, відбулись урочистості з нагоди національного свята нашої державності – Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут. Участь в заході взяли в.о. голови Глибоцької райдержадміністрації Віталій Коломієць, депутат районної ради Микола Боднарюк, секретар Глибоцької ОТГ Олена Бадюк, представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадськості, установ, підприємств, організацій району, учні Глибоцького ліцею та Глибоцької гімназії. Учасники заходу та присутні хвилиною мовчання пом’янули всіх загиблих Героїв України, які віддали своє життя за волю та незалежність держави. З нагоди свята покладено квіти до пам’ятника «Борцям за волю України.
Звертаючись до присутніх Віталій Коломієць зазначив, проголошення Акту Злуки увійшло в історію як День Соборності України, що уособлює прагнення нашого народу до єднання, цілісності та неподільності Батьківщини.
На урочистостях звучали патріотичні пісні у виконанні вокального ансамблю «Меридіан» Глибоцького районного центру туризму, керівник – Галина Семенюк-Сисолєтіна, вокального тріо у складі Надії Федорюк, Світлани Баланюк та Світлани Ліщук СБК с. Кам’янка, керівник Іван Пукай, Івана Петрусяка та учасників ЗААТ «Джерельце».

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут.