Виїзний прийом провела Анжела Дякова

21 січня, в Глибоцькій районній державній адміністрації, особистий виїзний прийом громадян провела директор Департаменту фінансів Чернівецької обласної державної адміністрації Анжела Дякова. В ході прийому порушено питання недостатнього фінансування на заробітну плату працівникам Глибоцької райдержадміністрації, оплату енергоносіїв та комунальних послуг по КНП «Глибоцька центральна районна лікарня», придбання  ліків для  хворих на цукровий і нецукровий діабет, а також фінансування для завершення реконструкції з добудовою корпусів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та дошкільно-навчального закладу на 450 місць (350 учнівських та 100 місць дошкільного віку) в с. Кам′янка Глибоцького району.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Виїзний прийом провела Анжела Дякова.