01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

У закладах освіти проведено тематичні просвітницькі заходи до Дня Соборності України

З метою виховання в підростаючого покоління, глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, людської гiдностi, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму у закладах освіти Глибоцького району відзначали День Соборності України.
День Соборності - свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Цього року Україна відзначила 101 річницю цієї визначної події.
У закладах освіти проведено тематичні просвітницькі заходи:
- інформаційно-виховні години («Україна – єдина країна» для учнів 1-4-х класів, «Ми різні – і в цьому наше багатство, ми єдині – і в цьому наша сила» для учнів 5-9-х класів);
- тематичні уроки для старшокласників («Історія України і державотворення», «Значення Соборності в процесі державотворення України»);
- уроки державності, лекції, виховні години, бесіди, спрямовані на вивчення історії національно-визвольних змагань в Україні на початку XX століття, боротьби за суверенітет та територіальну цілісність України
- круглі столи, інтелектуально-правові вікторини для старшокласників («Історичне значення Акту Злуки українських земель», «Символи держави»);
- виставки дитячих творчих робіт та малюнків («3 Україною в серці», «Єдина Україна»);
- літературно-музичні композиції «Україно соборна державо! Сонценосна колиска моя!»;
- тематичні уроки з історії України на тему «Історичне значення злуки українських земель»;
- зустрічі учнів з воїнами АТО;
- перегляд кадрів з фільмів про події на Майдані та в зоні ООС.


У закладах освіти пройшли тематичні флеш-моби «Живий ланцюг єднання «Ми-разом», «Долоньки єдності». Учні шкіл, тримаючи державні прапори, синьо-жовті кульки створювали нерозривний, символічний ланцюг єдності, щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу.
Під час проведення заходів педагоги ставили за мету поповнення та поглиблення знань вихованців про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення з цікавими фактами про Україну, виховання патріотичного почуття та поваги до державної атрибутики.
Діти з цікавістю слухали інформацію про дані історичні події, прийняли активну участь у обговоренні питань історичної розбудови держави в минулому та провели паралелі із сучасністю.
До тематичних уроків учнями та педагогами підготовлені:
-мультимедійні презентації («Свою Україну любіть», «День Соборності. Погляд у минуле та сучасність»);
- тематичні бюлетені, листівки, стіннівки, шкільні газети («У єдності наша сила», «Величний акт Злуки»);
У шкільних бібліотеках оформлено книжкові виставки, експозиції та тематичні полиці («Доленосна віха нашої історії», «Соборна країна навіки єдина», «Народжена бути єдиною», «Великий день єдиною», «Ти єдина, Україно, ти на всіх у нас одна», «Під синьо-жовтим прапором свободи з`єднаймо весь великий свій народ», «Під сяйвом синьо-жовтих прапорів Соборність України люд зустрів», «Злука віків і волі – вічні дзвони», «Гордо воля постала, повернувши зло, освятивши промінням добра Україну»).
Заходи, проведені на цьому тижні, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави, на сході України.
Інформація про проведення заходів висвітлена на офіційний веб-сайтах закладів освіти району.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - У закладах освіти проведено тематичні просвітницькі заходи до Дня Соборності України.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору