Громадська рада при Міністерстві юстиції України запрошує громадян України, представників юридичної спільноти, керівників та власників підприємств взяти участь у Всеукраїнському онлайн-марафоні на тему: «Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020», який буде проведено у період з 3 по 7 лютого 2020 року у форматі відео-конференції за допомогою мережі Інтернет.
Проведення такого заходу обумовлено введенням з 21.10.2019 року в дію нового Кодексу України з процедур банкрутства, яким суттєво замінено порядок проведення процедур банкрутства українських підприємств та введено інститут банкрутства фізичних осіб.
Під час онлайн-марафону громадяни України дізнаються, як на підставі закону провести реструктуризацію власних боргів, в тому рахунку перед банками та мікрофінансовими установами, а керівники та власники підприємств ознайомляться з новим Кодексом України з процедур банкрутства субсидіарної відповідальності перед кредиторами, новими особливостями процедур банкрутства та розширенням прав арбітражних керуючих і кредиторів у процедурах фінансової реструктуризації та банкрутства підприємств.
Безкоштовно. Онлайн, зі свого робочого чи домашнього комп’ютера, з будь якого міста світа.
Інформація щодо спікерів, змісту програми Всеукраїнського онлайн-марафону та реєстраційної форми для участі у заході оприлюднена на сайті конференції за адресою:

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відкрито реєстрацію першої Всеукраїнської онлайн-коференції на тему: «Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020».