В навчальних закладах району проведено інформаційно - роз’яснювальні заходи

В Глибоцькому ліцеї та Черепковецькій середній школі працівниками Глибоцького РВ УДМС у Чернівецькій області організовано та проведено інформаційно-роз’яснювальні заходи з метою популяризації біометричних документів та підвищення обізнаності громадськості щодо діяльності та послуг ДМС України.
Співробітники відділу розповіли про необхідність своєчасного оформлення паспорта громадянина України у вигляді картки, молодим особам, яким виповнилось 14 років, тому як це необхідно не тільки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні але і для вступу до інших навчальних закладів. Під час спілкування зверталась увага на переваги біометричного документа у порівняні з паспортом у вигляді книжки.

Глибоцький РВ УДМС у Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - В навчальних закладах району проведено інформаційно - роз’яснювальні заходи.