Сьогодні, 03 лютого, під керівництвом в.о. голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталія Коломійця відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В ході засідання обговорено дані щоденного моніторингу відвідування навчально-виховних закладів району станом на 31.01.2020 р., згідного яких зареєстровано перевищення захворюваності.
За результатами обговорення вирішено рекомендувати відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької райдержадміністрації, дирекції шкіл, НВК та ДНЗ району, головам ОТГ та сільських рад, відділам ОТГ призупинити навчально-виховний процес з 04 лютого по 07 лютого 2020 року.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.