Відбулась нарада по підсумках роботи галузі культури за 2019 рік

7 лютого 2020 року в сесійній залі Глибоцької районної ради відбулася нарада по підведенню підсумків роботи закладів культури району за 2019 рік.
На нараді були присутні: в.о. голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталій Коломієць, керуючий справами районної ради Микола Шмідт, начальник відділу освіти культури молоді та спорту Василь Барарюк голови сільських рад, працівники клубних, бібліотечних установ, мистецьких шкіл та музеїв району.
Під час наради присутні проаналізували основні здобутки галузі минулого року та окреслили нові перспективи розвитку сфери культури району. Діяльність установ культури району у 2020 році буде зосереджена на пропагуванні та утвердженні національно-патріотичної ідеї у суспільній свідомості громади Глибоччини. На досягнення цієї високої мети будуть спрямовані культурно-масові заходи, мистецькі проекти до державних та професійних свят, пам’ятних дат.
Також на нараді було підбито підсумки річного рейтингу закладів культури району, переможці якого були нагороджені грамотами, а також удостоєні перехідних кубків, за які протягом поточного року боротимуться усі інші заклади культури Глибоцького району.

Переможцями 2019 року стали: серед будинків творчості та дозвілля - БТД с. Волока Волоківської ОТГ (директор - Іван Семенюк), серед сільських будинків культури - будинок культури с. Карапчів (директор – Мірча Іонець), серед сільських клубів - сільський клуб с. Луковиця (директор - Іван Корсей), серед бібліотек-філій - бібліотека-філія №23 с. Кам’янка (завідувач – Мар’яна Пукай, бібліотекар Ольга Панцир).
На завершення наради – голова райкому профспілки культури Максимюк Лідія Спиридонівна привітала цінним подарунком ювіляра – директора Глибоцького РКБТД Нагірного Романа Георгійовича.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулась нарада по підсумках роботи галузі культури за 2019 рік.