Відбулися урочистості з нагоди 31-ї річниці виведення військ з Афганістану

13 лютого в залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів.
Воїнів привітали в.о. голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталій Коломієць, заступник голови районної ради Віталій Гуменний. Вони подякували колишнім військовослужбовцям за їхні честь, мужність та стійкість, побажали всім міцного здоров’я, сімейного благополуччя та мирного неба над їхніми головами. «Ми пам'ятаємо і завжди пам'ятатиме про кожного нашого загиблого співвітчизника. Дякую усім ветеранам-інтернаціоналістам за вірне служіння Батьківщині і готовність до її захисту. Бажаю міцного здоров'я і мирного неба. Щастя вам і вашим рідним, здійснення усіх задумів та нових досягнень на благо України» - зазначив Віталій Кирилович.
Учасників бойових дій на території інших держав нагороджено грамотами райдержадміністрації та районної ради.

На завершення всі учасники зібрання віддали шану загиблим героям та поклали вінки до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулися урочистості з нагоди 31-ї річниці виведення військ з Афганістану.