Глибоцька райдержадміністрації просить всіх мешканців району долучитися до реалізації всеукраїнського проекту «Озеленення України».
Метою даного проекту є привернення уваги до відновлення екосистемі України в цілому та кожного населеного пункту зокрема, а також розвиток екологічної свідомості людей. Організаторами проекту виступають Національний проект «Книга рекордів України» та найбільший ділової клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу - «CEO Club Ukraine».
В рамках цього проекту планується висадити 1 млн. дерев за 24 години. Даний проект сприятимете у висадженні парків та алей, популяризації висадження зелених насаджень, також у започатковані міжнародного флешмобу «Озеленення України, озеленення всій планети».
Не будемо байдужими до стану довкілля в Україні та за її межами, дамо підростаючому покоління можливість жити у країні з найкращою екосистемою. Яке майбуття чекає нові покоління людей залежить виключно від нас нинішніх.
Тому закликаємо вас прийняти участь у проведенні на території району всеукраїнського проекту «Озеленення України», який заплановано на 20 березня 2020 року.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Запрошуємо мешканців району долучитися до всеукраїнського проекту "Озеленення України".