01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні. З цієї нагоди біля пам’ятника «Борцям за волю України відбувся мітинг-реквієм «Небесна Сотня – ангели, які тримають українське небо». У заході взяли участь в.о. голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталій Коломієць, голова Глибоцької районної ради Петро Панчук, секретар Глибоцької об’єднаної територіальної громади Олена Бадюк, трудові колективи райцентру та громадськість.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх тих, хто віддав своє життя захищаючи рідну державу. Керівники району поклали квіти до пам’ятника «Борців за волю України».


З нагоди Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні у навчальних закладах району відбулися тематичні уроки про видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, конференції, круглі столи, виховні години. Закладами культури району організовано та проведено заходи, приурочені пам’ятній даті, зокрема, виставки, фоторепортажі, години історії, бесіди тощо.
Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки нашої непростої історії, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.
Слава Україні! Героям слава!

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору