01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Позапланові перевірки відповідно до доручення Прем'єр-міністра України завершено

Протягом січня-лютого 2020 року було здійснено позапланові заходи державного нагляду (контролю) за додержанням (виконанням) вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей - дитячих садочків, шкіл Глибоцького району, відповідно до доручення Прем'єр-міністра України від 11.12.2019 № 44205/1/1-19.
В результаті перевірок, було встановлено, що керівники об’єктів розробили інструкції про заходи пожежної безпеки окремо по приміщеннях, відповідним наказом встановлено протипожежні режими. Розроблені план-схеми евакуації людей на випадок пожежі та інструкції, що визначає дії персоналу щодо забезпечення безпечної та швидкої евакуації людей. Усі працівники на робочому місці проходять інструктажі з питань пожежної безпеки, з відміткою в журналі.
Однак, в ході перевірок було виявлено ряд недоліків, які характерні всім об’єктам, а саме: будівлі не обладнано системою автоматичної пожежної сигналізації, на об’єктах, де наявна АПС, АПС не справна. Не проведено вогнезахисне обробляння дерев’яних конструкцій покрівель. Коридори, проходи та інші шляхи евакуації не забезпечено евакуаційним освітленням. Двері на горища не виконано протипожежними. Працівників об’єктів не забезпечено засобами колективного та індивідуального захисту. Не влаштовано захист будівель, споруд та зовнішніх установок від прямих попадань блискавки і вторинних її проявів.


Керівникам об’єктів було наголошено звернути увагу на стан горищ, технічних поверхів (не захаращувати їх сторонніми предметами) та евакуаційних виходів (двері повинні відчинятися в напрямку виходу з будівлі (приміщення), за наявності людей у приміщенні двері евакуаційних виходів можуть замикатися лише на внутрішні запори, які відкриваються з середини без ключа).

Руслан КРОЙТОР – начальник Глибоцького РС У ДСНС

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Позапланові перевірки відповідно до доручення Прем'єр-міністра України завершено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору