01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Відбулось засідання робочої групи щодо направлення громадян на проходження альтернативної (невійськової) служби

21 лютого, в.о. голови районної державної адміністрації Віталій Коломієць провів засідання робочої групи щодо направлення громадян на проходження альтернативної (невійськової) служби. У ході засідання розглянуто 10 заяв громадян, релігійні переконання яких не дозволяють користуватися зброєю, щодо надання їм дозволу на проходження альтернативної (невійськової) служби, як це передбачено Законом України «Про альтернативну (невійськову) службу».
Нагадаємо, альтернативна служба є службою, яка запроваджується замість проходження строкової військової служби і має на меті виконання обов’язку перед суспільством. Право на проходження зазначеної служби мають громадяни України, якщо виконання військового обов’язку суперечить їхнім релігійним переконанням і вони належать до діючих, відповідно чинного законодавства релігійних організацій, віровчення яких не дозволяє користуватися зброєю.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулось засідання робочої групи щодо направлення громадян на проходження альтернативної (невійськової) служби.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору