В Димківській сільській раді перевірили стан виконання делегованих повноважень

Сьогодні, 21 лютого, членами робочої групи райдержадміністрації під керівництвом керівника апарату Валентини Безверхньої здійснена виїзна перевірка стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Димківської сільської ради. Спеціалісти відділів районної державної адміністрації перевірили повноваження в галузях: підготовки та перепідготовки керівного складу цивільного захисту, оборони та мобілізаційної роботи; законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, соціально-економічного розвитку,  а також стан ведення діловодства та кадрової роботи в сільській раді. За результатами комплексної перевірки складено акт та надано методичні рекомендації.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - В Димківській сільській раді перевірили стан виконання делегованих повноважень.